... we do our best to connect you ...

+ONE Každý rok přidáme jeden kilometr navíc.

Myšlenka závodu Plus One je přirozená a jednoduchá jako běh samotný. Historie tohoto závodu se začala psát roku 2011 a na start se postavili ti, kteří chtěli změřit své síly na trati dlouhé jeden kilometr.

plusONE

PlusOne 2013 je za námi

Do třetice všeho dobrého....

Pro tříkilometrovou trasu třetího ročníku jsme zvolili brněnskou Mekku všech brněnských víkenderů - prígl. Ti, kteří se chtěli vyrovnat na startovní čáře, se k večeru nenápadně vmísili mezi návštěvníky hospody U hříbku a u improvizovaného prezenčního centra potvrdili svou účast. Narozdíl od hostů přiopilých červnovým sluncem a pivkem však co chvíli odbíhali s přišpendleným číslem od stolů a různě na cestě okolo príglu poskakovali mezi výletníky.

Ostatně...podívejte se na video!

První v cíli se už za třináct a půl minuty zjevil Kamil Pulicar a jak si tak pochutnával na melounu od Míši, tak nenápadně utrousil, že to na něj bylo nějak moc rychlý a že nejkratší závod, co letos běžel měl 50 km, nicméně vypadal spokojeně :)...tak snad to s námi vydrží až do doby, kdy se délka trati přizpůsobí jeho oblíbenému tempu...:) Každopádně jemu a všem dalším účastníkům gratulujeme a děkujeme za účast!